Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri
Harika bir marka, ortaya çıkmayı asla bırakmayan bir hikayedir.
Tony HSIEH

Marka ve Kurumsallaşma Danışmanlığı

Markanızın ister kuruluş aşamasında ister geliştirme sürecinde tüm yönleriyle inceleyerek ürün hizmetlerin değerlendirilmesi, marka konumlandırılaması, satış-pazarlama, iş geliştirme süreçlerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

OnlIne, OfflIne, Outdoor Eğitim Programları

Bir birinden değerli eğitmen kadromuzla şirketiniz bünyesinde yada farklı mekanlarda ihtiyacınız olan eğitim modüllerinizi kurumunuza özel olarak hazırlayarak kurum kültürünüzü doğru yansıtacak, ekibinizi geliştirecek eğitim modülleri sunuyoruz.

Yönetim, Re-Organizasyon Danışmanlığı

İşletmelerin daha karlı ve daha kaliteli ürün ve hizmetleri ortaya koyabilmesi için gerekli ön çalışma ve raporlamaları sağlayarak. Özellikle kaizen ve yalın 6 sigma tabanlı gelişim ve yeniden organizasyon süreçleri hakkında danışmanlık sağlıyoruz.

Satış-Pazarlama ve İş Geliştirme Danışmanlığı

Güncel sanal pazarlardaki bilgi ve tecrübelerimizi ürün ve hizmetlerinizin daha geniş bir kitleye ulaşması için ulusal ve uluslararası her mecrayı kapsayacak şekilde bir program oluşturup satış pazarlama ve iş geliştirme alanlarında hizmet veriyoruz.

Fon ve Teşvik Danışmanlığı

Yerli ve yabancı fon kaynaklarını değerlendirerek yeni projelerin üretilmesi, mevcut projelerin doğru fonlanması süreçlerinde uzman danışman kadromuzla hizmet veriyoruz. 

Sponsorluk Yönetimi

Yürüttüğünüz pr ve sosyal sorumluluk projeleri için detaylı bir rapor hazırlayarak sponsorluk yönetimi süreçlerinde danışmanlık ve operasyon hizmetleri veriyoruz.

nasıl çalışıyoruz?
Her projemizde en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizin gibi düşünerek bir parçanız gibi hareket ediyoruz.
01
ÖN GÖRÜŞME

İhtiyaçlarınızı belirleyip gerekli analizleri tamamlıyoruz.

02
yol haritası

Analizler sonrasında gerekli yol haritasını çıkartıyoruz.

03
Uygulama

En hızlı şekilde çözüm önerilerimizi hayata geçiriyoruz.