Dijital Hizmetler
Yapmamız gereken geleceğe dönmektir. Ya dünya sizin etrafınızda değişir ya da size karşı değişir. Size hız veren rüzgar, karşınızdan esmeye başlar. Ona doğru eğilmeli ve ne yapmanız gerektiğini bulmalısınız. Zira şikayet etmek bir strateji değildir.
Jeff BEZOS

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir sosyal medya yönetimi ile sosyal medya kanallarında ürün yada hizmetinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak işinizi büyütmenize ve marka değerinizin artmasına yardımcı oluruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın gücünü markanız için kullanıyoruz. Müşteri hedef kitlenizin aktif olarak yer aldığı sosyal medya hesaplarında markanızın prestijini oluşturarak yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz.

İçerik
Pazarlama

Web sitenizde, broşürleriniz de, Sosyal Medya platformlarındaki metinlerinizi editöryel olarak düzeltir, daha çok etkileşim alacak hale getiririz. Planlarız, üretiriz, yayınlarız, etkileşimleri takip ederiz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi hizmetimiz ile kurumsal kimliğinize uygun modern tasarımlar ve dilediğiniz özelliklikleri barındıran profesyonel web siteleri ile markanızı ve hizmetlerinizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

E-ticaret Sitesi

Kullanıcı dostu olarak hazırladığımız arayüzlerle müşterilerinizin rahat alışveriş yapmasını sağlarken, Markanıza özel çalışmalarla da bütçenize uygun e-ticaret siteleri hazırlamaktayız.

Mobil Uygulama

Bireysel olarak fikrinizi hayata geçirmek adına mobil uygulama yazılımlarına eğilim gösterebilirken, kurumsal firmanızın hedef kitlesine ulaşması içinde mobil uygulamalara sahip olmak isteyebilirsiniz

Google Ads Reklamları

Hedef kitlenizin bulunduğu her alanda siz de yer alın! En çok tercih edilen dijital pazarlama yatırımları arasında yer alana Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

YouTube
Reklamları

İster video olarak, ister banner şeklinde,  Youtube videolarına reklamınızı yerleştiririz. Uygun hedef kitle, konum ve bütçe seçimiyle reklamlarınızı doğru kişilere doğru zamanda en uygun bütçeyle ulaştırırız.

SEO
Hizmetleri

SEO analizini web sitesi, marka takip ve sektör odaklı hazırlayıp, en uygun SEO stratejileriyle başarının haritasını çıkarmaktayız. Google aramalarında, organik sonuçlar ile ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

nasıl çalışıyoruz?
Her projemizde en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizin gibi düşünerek bir parçanız gibi hareket ediyoruz.
01
ÖN GÖRÜŞME

İhtiyaçlarınızı belirleyip gerekli analizleri tamamlıyoruz.

02
yol haritası

Analizler sonrasında gerekli yol haritasını çıkartıyoruz.

03
Uygulama

En hızlı şekilde çözüm önerilerimizi hayata geçiriyoruz.