Proje & MICE Hizmetleri

Bir organizasyon, ne kadar iyi tasarlanmış olursa olsun, sadece içinde yaşayan ve çalışan insanlar kadar iyidir.
Noam CHOMSKY

Toplantı, Konferans Seminer
Organizasyonları

Devlet kurum ve kuruluşları, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü toplantı, konferans ve seminerler için yaratıcı çözüm önerileri sunuyoruz. Programın düzenlenmesi, teknik ekipmanlar, sahne-dekor uygulamaları gibi bir çok hizmeti mutfağından operasyonuna kadar yürütüyoruz.

Etkinlik ve Outdoor
Projeleri

Ekiplerin gelişim etkinlikleri ve pazarlama aktivitelerinden, özel günler için tasarlanmış onlarca farklı konsept ile her türlü etkinliğin planlanması ve düzenlenmesi hizmetlerini sunuyoruz. Piknik, şişme oyun alanı, klasik Türk gösteri sanatları ve festival yiyecekleri alanında ekipman ve ekip tedariği sağlıyoruz.

Sergi, Fuar, Festival
Organizasyonları

Gerek canlı gerekse online olarak fuar hizmeti sağlıyoruz. Sahne ve teknik kurulumlar ile birlikte sanatçıların organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Belediyeler, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları için konserler, kermesler ve özel etkinlikler hazırlıyoruz.

STK ve Sosyal Sorumluluk
Projeleri

Çalışma alanlarına özel olarak detaylı düşünülmüş projeler geliştiriyoruz. Tasarım, hazırlık, sponsorluk ve operasyon süreçlerini yönetiyoruz.

nasıl çalışıyoruz?
Her projemizde en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizin gibi düşünerek bir parçanız gibi hareket ediyoruz.
01
ÖN GÖRÜŞME

İhtiyaçlarınızı belirleyip gerekli analizleri tamamlıyoruz.

02
yol haritası

Analizler sonrasında gerekli yol haritasını çıkartıyoruz.

03
Uygulama

En hızlı şekilde çözüm önerilerimizi hayata geçiriyoruz.